Lokator

×Druczek

Druczek PRO

Fakturzysta

Fakturzysta PRO

Podatki

Pakiet JZK

Gabinet

Hotel

Kancelaria

Lokator

Rolnik

Serwis

Szkoła

Warsztat

przyjazdyGTFS

Kontakt

LOKATOR Kontakt BAZA WIEDZY BLOG POMOC    

×Zamówienie

Instalacja Pakietu JZK


Jak zainstalować programy Pakietu JZK? Czy można zainstalować kilka programów jednocześnie? Jak zainstalować opcje dodatkowe?

Nowy instalator poprowadzi cię krok po kroku. Obrazki w tym przewodniku są oczywiście przykładowe, wygląd i zawartość instalatora może nieco zmieniać się z wersji na wersję.

Najpierw system Windows zada pytanie, czy chcesz uruchomić program podpisany cyfrowo przez Studio JZK. Wszystkie programy podpisujemy specjalnym zaufanym podpisem cyfrowym. Program instalacyjny jest kross-certyfikowany przez JZK24:


Dzięki temu program instalacyjny jest automatycznie rozpoznawany jako zaufany. Ponieważ certyfikat EV jest automatycznie uznawany przez Microsoft, nie powinien pojawić się brzydki komunikat System Windows ochronił komputer. Jeśli jednak zdarzyło się inaczej, » zobacz co zrobić.

Pokaże się strona startowa instalatora.


Naciśnij Dalej. Zaakceptujesz licencję, przeczytasz opcjonalną informację o ważnych zmianach w tej wersji programu (to okno może się nie pojawić). Naciśnij Dalej, aby wybrać lokalizację dla instalacji. Okno wyboru lokalizacji może się nie pojawić, jeśli część Pakietu JZK już jest zainstalowany na komputerze.


Dla zapewnienia spokojnej pracy zalecamy pozostawienie C:\JZK jako standardowej ścieżki instalacji (zobacz dlaczego). Jeśli chcesz instalować Pakiet JZK w sieci lokalnej LAN, przeczytaj uważnie instrukcję instalacji w sieci.

Następnie przejdziesz do wyboru komponentów instalacji.


Wybierz programy, które chcesz zainstalować. Zestaw widoczny na ekranie jest przykładowy. Niektóre komponenty są oznaczone na stałe, ponieważ są wymagane przez wszystkie elementy Pakietu JZK.

Możesz wybrać dowolny zestaw. W każdej chwili będziesz mógł uruchomić instalator ponownie i zainstalować kolejne elementy. Przy kolejnym uruchomieniu instalatora zostaną automatycznie oznaczone elementy, które były już istalowane.

Naciśnij Dalej. Wybierzesz teraz dodatkowe czynności, które instalator może wykonać dla Ciebie.


W prezentowanej wersji jest możliwe na przykład zainstalowanie dodatkowych czcionek.

Program proponuje zainstalowane skrótów także na Twoim Pulpicie. Możesz wyłączyć tę opcję, jeśli nie lubisz tego rozwiązania.

Jeśli instalowałeś wiele poprzednich wersji Pakietu JZK, możesz włączyć opcję usunięcia niewspieranych aplikacji oraz elementów poprzednich instalacji. To usunie programy, które nie są już oferowane oraz pliki, które nie są potrzebne. Jeśli nie posiadasz starych wersji Pakietu JZK, ta opcja nie ma dla Ciebie znaczenia.

Instalator proponuje także wyświetlenie on-line przewodnika Pierwszy krok. Dowiesz się z niego, jak zacząć pracę z Pakietem JZK. Elementy tego przewodnika znajdziesz także na stronie Pierwszy krok.

Następnie zobaczysz podsumowanie wybranych elementów. Naciśnij Instaluj, aby wystartować z instalacją.


Po wszystkim wyświetli się strona podsumowująca.


Zaciśnij Zakończ, aby zamknąć instalator.

Pobierz nowy instalator

Wymagane jest Windows 10, 8.1, 8 lub 7. Nie ma możliwości pełnej instalacji w starszych systemach.

2020-07-11

instalacja

· Pozostałe tematy
· Zadaj swoje pytanie
Programy JZK · Pliki do pobrania · Dane firmy · Zaloguj się · Kontakt
Regulamin · Polityka prywatności · Licencja · Wymagania · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2020
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2020 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2020 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2020 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2020 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2020-11-26 16:20 #35.5 for 3.238.107.166 @ec2-3-238-107-166.compute-1.amazonaws.com